відмова

RubPage не створює і не створює жодного з content, зазначені в будь-якому з розміщених оголошень. Усі рекламодавці та рекламні оголошення підлягають суворому дотриманню нашої перевірки віку та contполітика перегляду. Неповнолітні – абsolкатегорично заборонені як рекламодавці веб-сайтів, і в будь-якій рекламі заборонені зображення, що зображують відверто зображення оголених статевих органів або сексуальну активність. RubPage регулярно використовує різноманітні перевірки methОфіси, включаючи перевірки бази даних, огляди обслуговування клієнтів, огляди фотографій, вікові сертифікати та фактичний огляд державних посвідчень особи, за відповідних обставин. RubPage має політику нульової терпимості до дитячої порнографії, і ми добровільно співпрацюємо з державними та федеральними правоохоронними органами у зв’язку з кримінальними розслідуваннями. У тому випадку, якщо ви знаєте, що будь-який рекламодавець на RubPage сайту не виповнилося 18 років, ми закликаємо вас негайно contНаціональний центр зниклих безвісти та експлуатованих дітей за номером (800) 843-5678. Повідомити про торгівлю людьми

 

RubPage має політику нульової терпимості до торгівлі людьми, проституції та будь-якої іншої незаконної поведінки. Ми співпрацюємо з правоохоронними органами відповідно до відповідних процесів, таких як повістка, у розслідуванні злочинної діяльності. Реклама, яка порушує нашу політику нульової нетерпимості, буде відхилена, а подання такої реклами для публікації — або дії користувачів, що порушує нашу політику нульової нетерпимості — може призвести до направлення до правоохоронних органів та негайного закриття облікового запису. Ви не будете використовувати цей сайт з порушенням RubPageполітики або будь-який федеральний, державний або місцевий закон, і ви повідомлятимете про порушення відповідним органам.

Ваше використання нашого веб-сайту регулюється і contвідповідно до наших Загальних положень та умов, з якими ви погодилися при вході та/або під час використання нашого веб-сайту. Якщо ви не погоджуєтеся з нашими Положеннями та умовами, ви повинні негайно вийти з нашого веб-сайту. На додаток до таких Загальних положень та умов ми хочемо повідомити вам деяку додаткову інформацію, як описано нижче.

 

МИ НЕ НЕСЕМ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ АБО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ CONTENT НА БУДЬ-КОМ З НАШИХ ВЕБ-САЙТІВ.

 

інформація про RubPage

 

Contвсіх оголошень, що з’являються на одній або кількох RubPage надається незалежними рекламодавцями, які є solely відповідальний за такі content, включаючи, без обмежень, весь текст і зображення. Оголошення надані виключно в інформаційних цілях. Ми не цontреєструвати, контролювати, перевіряти, досліджувати, засвідчувати або схвалювати будь-яку з contент, інформація, матеріали, повідомлення або заяви, розміщені на наших веб-сайтах. Ми не несемо відповідальності або відповідальності за будь-які content, включаючи, без обмежень, точність, повноту або правдивість оголошень.

 

Ми не є агенством супроводу і не можемо надавати рекомендації. Ми не підтримуємо й не пов’язані з жодним із рекламодавців. Якщо ви бажаєте contдіють дорослі аніматори, які рекламують на нашому сайті, будь ласка, скористайтеся contінформація про дію, що міститься в окремих оголошеннях. Усе використання content і всі contДія з дорослими артистами здійснюється за власним бажанням solВи берете на себе всі ризики, роблячи це.

Ми не надаємо жодних додаткових contінформацію про дію для рекламодавців, крім того, що надруковано в оголошеннях, і ми не можемо пересилати електронні листи. Будь ласка, не питайте.

 
Інше

Наші веб-сайти час від часу рекламуються сторонніми афілійованими маркетологами, які не працюють або contпрокатаний нами. У той час як рекламна діяльність філій підпадає під дію contфактичних обмежень, ми безпосередньо не контролюємо, не переглядаємо та не схвалюємо цю діяльність, а також відмовляємося від будь-якої відповідальності, пов’язаної з маркетинговою діяльністю філій. Маркетинг через ООНsolсуворо заборонено використовувати рекламні масові електронні листи.

 

Якщо у вас є запитання чи коментарі, ви можете contдіяти на нас підтримка @rubpage.com.